Genealogia nie tylko dla początkujących

37,00 zł

Autor: Paweł Bogdan Gąsiorowski
Wydawca: Egros
Rok wydania:
Format: 22 x 15 cm
Okładka: miękka, liczne ilustracje
Ilość stron: 152
ISBN 978-83-6592- 516 -9

 Paweł Bogdan Gąsiorowski w swojej nowej książce „Genealogia nie tylko dla początkujących”, niezwykle przystępnie i  z niebywałą lekkością wprowadza czytelnika w tajemnice genealogii.
Publikacja zawiera porady jak zacząć badania genealogiczne, jak tworzyć drzewa genealogiczne, oraz jak korzystać ze stron genealogicznych dostępnych w sieci.
Książka ta stanie się z pewnością dla niejednego czytelnika początkiem pięknej przygody, jaką jest poszukiwanie swoich przodków.
Zarówno ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z genealogią, jak i Ci, którym genealogia nie jest obca, znajdą w tej książce cenne informacje.

Ilość

”Genealogia jest nauką o pokrewieństwie, pokazującą więzi rodzinne różnych osób, ilustrującą dzieje rodzin. Określenie genealogia pochodzi z greki od słów gens - ród i logos - nauka.Genealogia, jak każda dziedzina wiedzy, ma swój zakres poznawczy, swoje zasady, metody badawcze, tajniki, ale i zasadzki. W owe zasadzki łatwo wpadać i błądzić po manowcach. Dlatego też w tym opracowaniu zamieszczam porady, aby Czytelnika od takiego błądzenia trochę uchronić.”
                                                                                  Paweł Bogdan Gąsiorowski


KS 007

Zobacz także