Print your tree - Drzewo Rodziny

80.00 PLN

Using this wonderful software you can print your family tree on many different ways and sizes.
Works for Polish diacritical marks!

Program Drzewo Rodziny to wspaniały  program komputerowy do graficznego przedstawienia powiązań rodzinnych.
W prostych krokach zobrazujesz dane swojej rodziny na tle jednego z wielu wbudowanych motywów graficznego drzewa w przeróżnych formatach od A4 do A1 oraz wielkoformatowych. Obsługa i wydruki w języku Polskim!
Wbudowany kreator pozwala na przygotowanie unikalnych projektów.
Import danych z plików DG (Drzewo Genealogiczne) oraz z plików GEDCOM.
Export do plików PDF, PNG, JPG.

Quantity

W aplikacji zastosowano kilkadziesiąt gotowych motywów graficznych drzewa oraz wiele elementów dekoracyjnych,  w tym tekstur i narożników Wbudowane efekty zobrazowania w postaci gradientów, efektu śniegu oraz generatora rozkładu koloru liści w połączeniu z zastosowaniem pełnej palety kolorystycznej powoduje to, że każdy projekt drzewa rodzinnego będzie niepowtarzalny.
Program Drzewo rodziny umożliwia dodawanie i dowolne przemieszczanie (układanie) zdjęć osób wraz z ich opisem, tekstów, linii oraz plików graficznych na tle wybranego motywu graficznego. Dodatkowo każde zdjęcie oraz tekst można umieścić w stylowych ramkach definiując ich kształt oraz kolor krawędzi wewnętrznych i zewnętrznych wraz z ich wypełnieniem.
W aplikacji Drzewo rodziny zaimplementowano szereg funkcji pozwalających na szybką edycję publikacji. Zastosowanie funkcji kopiowania, wklejania, wyrównywania, dopasowywania oraz rozmieszczania poszczególnych elementów graficznych w dużym stopniu uprościło jego obsługę, czyniąc pracę w programie bardziej wydajną i efektywną.
Dodatkowym atutem programu Drzewo rodziny jest możliwość bezpośredniego pobierania danych zapisanych w programie Drzewo genealogiczne (zdjęcia, imiona, nazwiska, daty). Użycie tej funkcji pozwoli na znaczne skrócenie czasu na opracowanie nawet bardzo złożonego projektu w programie Drzewo rodziny. Możliwy import również plików GEDCOM

PR 002