drzewo genealogiczne logo

Twoja rodzina, to twoje dziedzictwo, nie pozwól, by zginęła w niepamięci czasu.

Odkryję historię Twojej rodziny.
Dotrę do protoplastów Twojego rodu.
Odszukam żyjących członków Twojej rodziny.
Przygotuję i poprowadzę spotkania rodzinne w Polsce.

Genealogia to moja pasja.

Moje atuty to doświadczenie, wykształcenie, zaangażowanie i przystępne ceny.

Aleksandra Kacprzak

Jeśli coś jest do odszukania w archiwach, z pewnością to znajdę. Posługuję się językiem angielskim, rosyjskim i oczywiście polskim. Niemieckie i łacińskie zapisy metrykalne również nie są mi obce.

Temperament, żyłka detektywistyczna i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi pomagają mi w odnajdywaniu żyjących członków rodzin.

Zgodnie z życzeniem klientów zorganizuję i poprowadzę indywidualne wycieczki do rodzinnych miejscowości, archiwów lub historycznych miejsc w Polsce.

Prowadzę poszukiwania spadkobierców na zlecenia kancelarii prawnych i sądów.

W światowej stolicy genealogii, Salt Lake City, ukończyłam kurs w zakresie poszukiwań w Europie wschodniej. Jestem absolwentką studiów podyplomowych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na wydziale archiwistyki. Mam uprawnienia pilota wycieczek turystycznych.

Jestem korespondentką prasową Pathways & Passages, publikacji wydawanej przez The Polish Genealogical Society of Connecticut and the Northeast oraz prelegentem na konferencjach genealogicznych w USA. Należę do Polskiego Towarzystwa Genealogicznego, Małopolskiego Towarzystwa Genealogicznego oraz Polish Genealogical Society of Connecticut and the Northeast w New Britain. Jestem też członkiem grudziądzkiego oddziału PTTK.

Specjalne podziękowania kieruję do mojego przyjaciela Bryana Walsha, dzięki któremu genealogia stała się częścią mojego życia.


Bryan Walsch

Jego przygoda z genealogią rozpoczęła się w latach 90-tych, kiedy to postanowił zbudować drzewo genealogiczne swojej rodziny. Szybko stało się to jego życiową pasją i założył profesjonalną firmę poszukiwawczą w USA. Bryan był moim pierwszym genealogicznym klientem. Przeprowadzałam dla niego badania w archiwach i odnalazłam żyjących krewnych. Chciał też zobaczyć kraj swoich przodków i poznać osobiście dalekich kuzynów. Dla niego i jego braci Neala Donalda Walsha i Allana Walsha zorganizowałam sentymentalną podróż do Polski. Ta podróż całkowicie odmieniła jego życie. Pragnął by każdy mógł doświadczyć takich cudownych chwil i poświęcił się całkowicie genealogii.

Bryan zmarł 14 lutego 2008.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

http://www.wdtimes.com/articles/2008/02/18/obituaries/obit6.txt
http://blog.beliefnet.com/conversationswithgod/

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zawartość niniejszej witryny stanowi wlasność intelektualną Biura Usług Genealogicznych Genoroots. Kopiowanie tylko z podaniem adresu źródła.


MUZYKA RELAKSACYJNA | WZORY SZYDEŁKOWE | TŁUMACZENIE GIER KOMPUTEROWYCH