Drzewo Rodziny

80,00 zł

Program Drzewo Rodziny to wspaniały  program komputerowy do graficznego przedstawienia powiązań rodzinnych.
W prostych krokach zobrazujesz dane swojej rodziny na tle jednego z wielu wbudowanych motywów graficznego drzewa w przeróżnych formatach od A4 do A1 oraz wielkoformatowych. Obsługa i wydruki w języku Polskim!
Wbudowany kreator pozwala na przygotowanie unikalnych projektów.
Import danych z plików DG (Drzewo Genealogiczne) oraz z plików GEDCOM.
Export do plików PDF, PNG, JPG
.

Jest to produkt cyfrowy - po zarejestrowaniu wpłaty, otrzymają państwo maila z linkiem do pobrania programu oraz certyfikat legalności oprogramowania z unikalnym kodem aktywacyjnym.

Ilość

W aplikacji zastosowano kilkadziesiąt gotowych motywów graficznych drzewa oraz wiele elementów dekoracyjnych,  w tym tekstur i narożników Wbudowane efekty zobrazowania w postaci gradientów, efektu śniegu oraz generatora rozkładu koloru liści w połączeniu z zastosowaniem pełnej palety kolorystycznej powoduje to, że każdy projekt drzewa rodzinnego będzie niepowtarzalny.
Program Drzewo rodziny umożliwia dodawanie i dowolne przemieszczanie (układanie) zdjęć osób wraz z ich opisem, tekstów, linii oraz plików graficznych na tle wybranego motywu graficznego. Dodatkowo każde zdjęcie oraz tekst można umieścić w stylowych ramkach definiując ich kształt oraz kolor krawędzi wewnętrznych i zewnętrznych wraz z ich wypełnieniem.
W aplikacji Drzewo rodziny zaimplementowano szereg funkcji pozwalających na szybką edycję publikacji. Zastosowanie funkcji kopiowania, wklejania, wyrównywania, dopasowywania oraz rozmieszczania poszczególnych elementów graficznych w dużym stopniu uprościło jego obsługę, czyniąc pracę w programie bardziej wydajną i efektywną.
Dodatkowym atutem programu Drzewo rodziny jest możliwość bezpośredniego pobierania danych zapisanych w programie Drzewo genealogiczne (zdjęcia, imiona, nazwiska, daty). Użycie tej funkcji pozwoli na znaczne skrócenie czasu na opracowanie nawet bardzo złożonego projektu w programie Drzewo rodziny. Możliwy import również plików GEDCOM.

Licencja programu jest bezterminowa (dożywotnia) i uprawnia do zainstalowania programu na jednym komputerze. Wraz z zakupem licencji Użytkownik otrzymuje roczną subskrypcję aktualizacji, uprawniająca do korzystania w okresie jej ważności z wszystkich uaktualnień aplikacji. Po okresie upływu ważności subskrypcji aktualizacji program będzie funkcjonował bez żadnych ograniczeń, z tym, że zostanie zablokowany dostęp do dalszych jego uaktualnień.

PR 002