Drzewo Rodziny

70,00 zł

Program Drzewo Rodziny to wspaniały  program komputerowy do graficznego przedstawienia powiązań rodzinnych.
W prostych krokach zobrazujesz dane swojej rodziny na tle jednego z wielu wbudowanych motywów graficznego drzewa w przeróżnych formatach od A4 do A1 oraz wielkoformatowych. Obsługa i wydruki w języku Polskim!
Wbudowany kreator pozwala na przygotowanie unikalnych projektów.
Import danych z plików DG (Drzewo Genealogiczne) oraz z plików GEDCOM.
Export do plików PDF, PNG, JPG
.

Ilość

W aplikacji zastosowano kilkadziesiąt gotowych motywów graficznych drzewa oraz wiele elementów dekoracyjnych,  w tym tekstur i narożników Wbudowane efekty zobrazowania w postaci gradientów, efektu śniegu oraz generatora rozkładu koloru liści w połączeniu z zastosowaniem pełnej palety kolorystycznej powoduje to, że każdy projekt drzewa rodzinnego będzie niepowtarzalny.
Program Drzewo rodziny umożliwia dodawanie i dowolne przemieszczanie (układanie) zdjęć osób wraz z ich opisem, tekstów, linii oraz plików graficznych na tle wybranego motywu graficznego. Dodatkowo każde zdjęcie oraz tekst można umieścić w stylowych ramkach definiując ich kształt oraz kolor krawędzi wewnętrznych i zewnętrznych wraz z ich wypełnieniem.
W aplikacji Drzewo rodziny zaimplementowano szereg funkcji pozwalających na szybką edycję publikacji. Zastosowanie funkcji kopiowania, wklejania, wyrównywania, dopasowywania oraz rozmieszczania poszczególnych elementów graficznych w dużym stopniu uprościło jego obsługę, czyniąc pracę w programie bardziej wydajną i efektywną.
Dodatkowym atutem programu Drzewo rodziny jest możliwość bezpośredniego pobierania danych zapisanych w programie Drzewo genealogiczne (zdjęcia, imiona, nazwiska, daty). Użycie tej funkcji pozwoli na znaczne skrócenie czasu na opracowanie nawet bardzo złożonego projektu w programie Drzewo rodziny. Możliwy import również plików GEDCOM

PR 002